Timothy yra išskirtinis ir unikalus prekės ženklas, siūlantis kokybišką žemės ūkio tecniką. Įmonė veiklą pradėjo vykdyti 2004 metais. Įmonės padrindinė veikla naudotos žemės ūkio technikos eksportas ir prekyba.

Timothy yra ne tik distributorius, bet ir unikalus eksportuotojas keliose šalyse. Mūsų įmonė teikia paslaugos ir vykdo pardavimus ne tik Lietuvoje ir kitose Europos šalyse , Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose.

Dėl puikaus ir draugiško klientų aptarnavimo, mums pavyko gauti nuolatines tiekimo sutartis su keletu pardavėjų daugelyje šalių. Timothy suteikia vienerių metų garantiją visai parduodamai naujai  technikai. Taip pat nemokamą remontą techninės priežiūros metu bei garantiniu laikotarpiu. Timothy garantuoja originalias ir licenzijuotas atsargines dalis visai Jūsų išsirinktai žemės ūkio technikai. Visas kokybiškas, originalias detales gauname tiesiai iš tiekėjų. Timothy visuomet išpildo klientų poreikius 100 procentų. Timothy yra pajėgi išpildyti didelius ir mažus užsakymus dėl ilgametės mūsų darbuotojų patirties. Timothy palieka teigiamą pėdsaką visur.